Autor textu MediaGuru
Penny letos opět spouští hru pro své zákazníky. Hrát se bude o ceny
v celkové hodnotě přes pět milionů korun.
Obchodní řetězec Penny startuje i letos svou věrnostní hru. Od 31. března do 27. dubna bude možné soutěžit o ceny v celkové hodnotě přes pět milionů korun, a to o deset dárkových karet v hodnotě 10 tisíc korun, knížky s kupony v hodnotě tisíc korun a více než 280 tisíc produktů a věcných cen.
Soutěž probíhá na microsite www.pennyhra.cz, kde je možné vytočit tři stejné symboly. Z jednoho telefonního čísla lze hrát základní hru jednou denně. Soutěžící, kteří se zaregistrují prostřednictvím své digitální karty Moje Penny, pak mohou hrát prémiovou hru o dárkové kupóny v hodnotě tisíc korun nebo jeden z deseti dárkových poukazů na nákup v hodnotě 10 tisíc korun.
-stk-
# soutěž # hra # Penny Market # věrnostní kampaň # Penny # věrnostní hra
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Audio
Ministerstvo kultury připravuje návrh na změnu financování médií
veřejné služby „za zavřenými dveřmi“. Zástupci České televize a Českého rozhlasu ale požadují otevřenější a včasnější zapojení.
Streamingová platforma Netflix rozšiřuje svou nabídku o další sportovní
přenosy, které budou dostupné českým divákům během nadcházejících
jarních měsíců.
Společnost mBank si na mediální plánování a nákup vybrala skupinu Dentsu, nákup offline médií, včetně televize, outdooru a dalších tradičních formátů zajišťuje agentura Carat. Součástí kooperace jsou také digitální kampaně s využitím pokročilého datového cílení a rovněž performance kampaně zaměřené na optimalizaci výkonnostních kanálů. Hlavním cílem společných aktivit je další posílení pozice mBank na trhu prostřednictvím moderních přístupů k nákupu médií a jejich vzájemného propojení. „Spolupráce s mBank je pro nás velkou příležitostí pracovat pro progresivní značku, která klade důraz na klientskou zkušenost. Naším úkolem je zajistit, aby komunikace mBank byla maximálně efektivní napříč všemi kanály – od budování povědomí o značce až po precizní výkon v digitálním prostředí,“ uvádí Martin Hanzal, výkonný ředitel agentury Carat. Společné aktivity byly zahájeny v lednu 2026. „Naším dlouhodobým cílem je systematický růst značky i základny klientů kteří aktivně využívají naše produkty a služby. Věříme, že spoluprací s Dentsu navážeme na pevné základy a budeme je dále úspěšně rozvíjet skrze efektivní mediální strategii zaměřenou na posilování značky i na oslovování nových klientů, “ dodává Tereza Froňková, marketingová ředitelka mBank pro Česko a Slovenskou republiku.