T-Mobile TV, Digi Slovakia a Slovak Telekom zařadí Canal+ Sport

čtvrtek, 4. srpna 2022, 18:15 Aktuality, TV MediaGuru

Přenosy z Premier League se objeví také v nabídce T-Mobile TV, Digi Slovakia a Slovak Telekom.

Zdroj: MediaGuru.cz

Zdroj: MediaGuru.cz

Slovak Telekom, Digi Slovakia a T-Mobile Czech Republic uzavřely novou strategickou dohodu se společností Canal+. Na obrazovkách těchto poskytovatelů telekomunikačních služeb bude prostřednictvím programu Canal+ Sport i nadále vysílána anglická Premier League.

Stanice nabídne všech 380 zápasů, které se odehrají během této sezóny Premier League.

Zúčastněné strany se dohodly na vysílacích právech anglické Premier League až na tři roky. To znamená, že na diváky čeká celkem více než jeden tisíc fotbalových přenosů.

Díky společnému úsilí všech stran se nám podařilo jednání úspěšně dovést do vítězného konce, uvedl Marcel Šatanek, senior manažer televizního segmentu a terminálů Slovak Telekomu.

Značka Canal+ vstupuje na český a slovenský trh s velkou ambicí. Naše partnerství se společnostmi Slovak Telekom, Digi Slovakia a T-Mobile Czech Republic umožní přístup k obsahu z anglické Premier League více divákům – vedle našich stávajících ve Skylinku a freeSATu. Canal+ bude i nadále pokračovat v posilňování svo nabídky obsahu, přičemž ji bude dále rozšiřovat o další produkty od společnosti SPI i s využitím její distribuce prostřednictvím stávajících partnerství,“ dodává Berk Uziyel, generální ředitel společnosti SPI International, která je nyní součástí skupiny Canal+ Group a má na starosti B2B distribuci produktů kanálu Canal+ na tomto území.

„Naše sportovní kanály patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější obsah na T-Mobile TV a díky uzavřené dohodě se nyní diváci mohou naplno užít nabídku kvalitního fotbalu zahrnující i Premier League,“ komentoval dohodu Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb T-Mobile.

Canal+ Sport tak touto dohodou rozšiřuje svoji distribuci. Od začátku bylo jasné, že bude součástí nabídky programů platforem Skylink a freeSAT na satelitu Astra 23,5°E a v internetové aplikaci Skylink Live TV. Jednání s dalšími operátory, včetně O2 TV, dále probíhají. Stanice Canal+ Sport začala vysílat ve čtvrtek 4. srpna v 18:00. První přímý přenos nabídne v pátek 5. srpna od 21:00.

Vysílací práva na Premier League pro Česko měla dosud společnost Telly, která ji vysílala na kanále Premier Sport. Ten byl k dispozici v O2 TV a T-Mobile TV. Nyní práva na vysílání získal Skylink, který soutěž odvysílá na Canal+ Sport.

Před startem zahraničních fotbalových lig také televize O2 ZV oznámila, že se s TV Nova dohodla na tom, že se některé zápasy z Bundesligy, La ligy a Serie A objeví na stanicích Premier Sport 1 a Premier Sport 2, které má O2 TV v nabídce.

Premier Sport se díky dohodě s TV Nova rozšíří o zahraniční fotbal

čtvrtek 4. srpna 2022

-mav-