Obchodní domy s nábytkem uvedly vánoční kampaně a akce

úterý, 13. prosince 2022, 06:55 Aktuality, Reklama, Retail MediaGuru

Vánoční prodeje patří k nejsilnějším za celý rok. Stejně tak je tomu i v případě obchodních domů s nábytkem.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Obchodní domy s nábytkem uvedly své kampaně a akce pro zákazníky. „Z pohledu návštěvnosti i prodejů patří podzimní i předvánoční týdny k těm nejsilnějším z celého roku,” poukazuje Iva Pohlová, marketing communications manager Ikea ČR

Ikea spustila kampaň „Vánoce můžou začít”, která běží v TV, na sociálních sítích, v rádiu i v outdooru. Do popředí se dostává také vánoční kolekce Vinterfint. Kromě kampaní přibyly vánoční akce, které mají přilákat více zákazníků. „V týdnu od 5. prosince je v restauracích Ikea tradiční švédský vánoční bufet Julbord. V adventním období chystáme každý den speciální produktovou nabídku. Prodáváme i tradičně oblíbené živé vánoční stromky,“ vysvětluje Iva Pohlová.

Klíčový vizuál kampaně Ikea, zdroj: Ikea

Klíčový vizuál kampaně Ikea, zdroj: Ikea

Vánoční tematiku přidali do kampaní také v Jysku, kde se zaměřují převážně na letáky. V letácích se objevují nabídky zaměřené na vánoční sortiment, které jsou v průběhu listopadu a prosince zařazeny do každé kampaně, přiblížila Zuzana Rafajlovič, communications manager ČR a SK pro Jysk.

Ve vánočním období mají lidé zájem převážně o doplňky, osvětlení a textil. Vánoce jsou ale rovněž obdobím, kdy si chtějí vylepšit svůj domov novým kusem nábytku. „Mezi nejžádanější produkty v předvánočním období patří výrobky z kategorie spánku. S interiérovým textilem a dekoracemi jsou to zároveň vhodné dárky. Zákazníci mají zájem i o interiérový nábytek," dodala. 

Vizuál kampaně Jysku, zdroj: Jysk

Vizuál kampaně Jysku, zdroj: Jysk

-tšl-