Reality Kings TV je u českých operátorů v HD rozlišení

středa, 7. června 2023, 11:35 TV, Aktuality MediaGuru

Placené televize NejTV a Telly začaly nabízet svým klientům erotickou stanici Reality Kings TV ve vysokém rozlišení obrazu. Šlo o poslední program pro dospělé publikum, jehož distribuce byla k dispozici pouze v SD formátu.

Stanice míří svým obsahem výhradně na dospělé publikum. Zdroj: Channels

Stanice míří svým obsahem výhradně na dospělé publikum. Zdroj: Channels

Přechodem Reality Kings TV do HD jde pravděpodobně o poslední program z kategorie 18+, který byl zákazníkům placených služeb v České republice k dispozici pouze ve standardní kvalitě obrazu. V SD formátu vysílá například i Hustler TV, která však již řadu let poskytuje operátorům i svou HD verzi. NejTV patří mezi významné hráče, jejichž počet klientů televize je vyšší než 100 tisíc, podobně je na tom i Telly.

Společnost Channels, která Reality Kings TV na českém a slovenském trhu zastupuje, ho označuje jako nejúspěšnější reality porno studio na světě a díky filmům a scénám s rozsáhlým zaměřením si má v jeho vysílání vybrat každý divák. Reality Kings TV vysílá v režimu 24/7, tedy 24 hodin, 7 dní v týdnu. Diváci se mohou těšit měsíčně na 40 nových scén. Program má v nabídce z významnějších hráčů například i SledováníTV, poskytuje ho však prozatím pouze v SD verzi.

-lukpol-