Autor textu MediaGuru
Spoluzakladatel platformy Cruxo Matěj Novák z firmy odchází, na jeho pozici
šéfa produktového oddělení přichází Pavel Jančovič.
Do společnosti Cruxo, startupu zaměřeného na retailová média v Evropě, přichází Pavel Jančovič. Ten nahrazuje dosavadního šéfa produktového oddělení Matěje Nováka, který bude nadále působit jako strategický konzultant. Jančovič má zásadně přispět k dalšímu rozvoji retailové platformy.
Do Cruxo přichází ze společnosti Gen Digital, kde vedl monetizační strategii pro produkty antiviru Norton 360. V minulosti působil v Rockaway Capital, kde se v Mall Group podílel na transformačních projektech a na vývoji platformy Mall TV. V Czech News Center implementoval nový redakční systém a datovou platformu.
„Jeho znalosti eCommerce prostředí, zaměření na zákaznickou zkušenost a schopnosti efektivně řídit produktový vývoj posílí kapacity týmu a otevřou nové možnosti posunout Cruxo platformu na další úroveň,“ uvedl Michal Trunkát, CEO společnosti Cruxo.
Matěj Novák je jedním ze spoluzakladatelů platformy Cruxo, která odstartovala na jaře 2022. Pro MediaGuru.cz uvedl, že nemá aktuálně v hledáčku nějakou novou pozici, chce spíš působit jako konzultant pro vícero projektů.
-mav-
# retail # reklama # personálie # lidé # online # management # Matěj Novák # Cruxo # retail média # Pavel Jančovič
Autor textu MediaGuru
Na čele pátečního večera po 20:00 zůstává v divácké skupině starší
15 let Všechnopárty. Následuje seriál Vyprávěj, který je zároveň
jedničkou ve skupině 15–54.
Sledování televize se ve Spojených státech mění ve společenský
zážitek. Fanoušci seriálů a reality show čím dál častěji míří do
barů na takzvané watch parties, které se stávají novým kulturním
i marketingovým fenoménem, všímá si Erika Luzsicza.
Google zpřístupnil v Česku funkci Vyhledávání Live, která umožňuje
komunikovat s vyhledávačem hlasem i obrazem. Novinka rozšiřuje
vyhledávání o konverzační a multimodální prvky.