Autor textu MediaGuru
Ve výběrovém řízení na novou reklamní agenturu si České dráhy vybraly
DDB Prague.
České dráhy si v tendru vybraly pražskou reklamní agenturu DDB. Ta Českým drahám zajistí kompletní ATL a BTL komunikaci. Úkolem bylo oslovit i ty, kteří vlakem běžně necestují. Vystřídá tak stávající Havas, která v poledních letech připravila několik kreativ s Ivanem Trojanem.
Spolupráce odstartovala oficiálně začátkem roku 2025. První novinkou bude televizní spot, který představí vlakové soupravy ComfortJet. Proměnou projdou také BTL materiály, jako například letáky nebo plakáty, a celková marketingová komunikace.
„Cílem bylo sjednotit všechny linky komunikace, a zvýšit tak rozpoznatelnost značky. To všechno v duchu našeho claimu Moderně a spolehlivě,“ říká Jakub Otava, ředitel Odboru komunikace ČD.
České dráhy se navíc stávají oficiálním dopravcem agentury. „Každý teambuilding nebo jakákoliv pracovní cesta. To všechno bude mít v DDB odteď jedno společné. Skvělé výhledy, pohodlné sedačky a taky třeba restaurační vůz. Prostě kamkoliv se v agentuře vydáme, pojedeme vlakem,“ uvedl Jan Faflík, CEO DDB Prague.
-mav-
# reklama # agentura # tendr # DDB # České dráhy # marketingová komunikace
Autor textu MediaGuru
Sněmovní mediální výbor zúžil počet kandidátů do Rady ČT na
18. Poslanecká sněmovna z nich nejdříve na dubnové schůzi vybere šest
nových radních České televize.
Zahraniční vysílání Českého rozhlasu čekají omezení kvůli snížení
financování ze strany ministerstva zahraničí. Změny se dotknou personálu,
jazykových mutací i rozsahu vysílání a zasáhnou i posluchače
v zahraničí.
# Aktuality # Lidé # TV & video
Pavel Brázda doposud působil na Primě jako kreativní lídr, od dubna se
stává kreativním ředitelem.