Autor textu MediaGuru
Ve vánoční kampani spoléhá prodejce tenisek především na YouTube.
Československý teniskový retailer Footshop svou vánoční kampaň staví na YouTube a speciální akci, kdy k nákupu nad 2500 korun dává 500 korun na další nákup.
Vánoční video, v němž je na téma Ježíšek vyzpovídáno sedm influencerů z českého a slovenského trhu, poběží před jinými videy na YouTube až do Štědrého dne.
Footshop komunikuje především na Facebooku, Instagramu a YouTube, kde má 40 tisíc odběratelů. Zveřejňuje tam pět videí týdne, od příštího roku jej posílí o nové programy a rubriky. Dalším výrazným prvkem marketingové komunikace tvoří eventy, ať už kulturního, hudebního či tanečního charakteru. V současnosti provozuje e-shop a dvě kamenné pobočky - v Praze a Bratislavě. Svou pražskou prodejnu bude v dohledné době stěhovat z Bubenské do Vnitroblocku.
Na tenisky se v tuzemsku zaměřuje také český obchod Queens, jenž nedávno otevřel po Ostravě a Brně novou vlajkovou prodejnu v Praze, a americký Foot Locker, který od letošního roku provozuje třípatrovou prodejnu na Václavském náměstí v Praze.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Seriál Pod hladinou se vrací s druhou řadou, nově pod názvem Kriminálka
Slapy. K novým hereckým tvářím patří Ivana Chýlková a Marek Němec.
Subterra prodloužila partnerství s Českým florbalem a zůstane generálním
partnerem středoškolského turnaje Subterra Cup i v následujících třech
sezonách.
Společnost Broadcasting Services ze skupiny České Radiokomunikace požádala
Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o udělení licencí pro tři
televizní programy skupiny Barrandov. Současně usiluje o možnost dočasně
využívat ochranné známky a programový obsah společnosti Barrandov
Televizní Studio.