Intersport nechává v kampani rozkvést svého horala
Intersport pokračuje se svým komunikačním konceptem s postavou horala.
Tentokrát v květinovém obleku vítá jaro.
Prodejce sportovního vybavení a oblečení Intersport přichází s jarním pokračováním marketingové kampaně s postavou horala. Ten se nyní oděn v květinovém obleku představuje jako posel nadcházejícího teplého období.
Claim „Ahoj, svaly zapoj!“ tentokrát doplňuje dovětek: „Jaro je tu!”. Cílem je vybídnout zákazníky k pohybu na čerstvém vzduchu. „Náš horal připomíná, že jaro a léto přímo vybízí ke sportování venku a společným zážitkům s rodinou a přáteli,” vysvětluje Miroslav Kopřiva, ředitel Intersportu ČR.
„Věříme, že si naši zákazníci horala oblíbili stejně jako my a že jeho zábavný, mírně extravagantní vzhled s typickou sportovní čelenkou si už během zimní kampaně jednoznačně spojili právě se společností Intersport,“ říká Lucie Kuricová, marketingová manažerka Intersportu, s tím, že koncept vychází z rakouské kampaně „Servus, die Wadln“ rakouského Intersportu.
Kampaň se začátkem března 2024 objeví v letácích a dalších promo materiálech Intersportu, ale i v online videospotech, na sociálních sítích, v televizi, rádiu, printu a outdooru. „Věříme, že díky výraznému vzhledu, snadné zapamatovatelnosti a chytlavému claimu naší hlavní postavy má tato kampaň obrovský potenciál do budoucna,” říká Kuricová s tím, že má koncept oslovit co nejširší publikum.
-stk-
# reklama # kampaň # sportovní vybavení # sportovní oblečení # Intersport # jaro # horal
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Trh marketingové komunikace loni rostl o deset procent. Letos je opatrnější
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Sazby agentur se letos mírně zvýšily, nejvíc u specializovaných a digitálních pozic
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
CNN hodnotí partnerství s Primou jako jedno ze svých nejúspěšnějších
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.