Autor textu MediaGuru
Bývalý generální ředitel Bauer Media nebo VLM Jaromír Skopalík získal ve
Watch Star Media majetkovou účast.
Jaromír Skopalík, bývalý generální ředitel vydavatelství Bauer Media nebo Vltava Labe Media, získal ve vydavatelství Watch Star Media (WSM) 12% podíl. Skopalík založil vydavatelství společně s Františkem Čermákem, majitelem Pražské vydavatelské společnosti, v loňském roce. Čermák drží ve WSM podíl ve výši 44 % a rovněž 44 % náleží investorovi Tomáši Zimovi.
Portfolio WSM aktuálně čítá šest časopisů, resp. se v blízké době rozšíří o sedmý titul. Půjde o českou verzi magazínu Scientific American, který se tak připojí k časopisům Ona Ví, SUV Magazín, Hodinky, Tennis Arena, Fitness ČR a Svět kulturistiky.
Podle dřívějších informací MediaGuru.cz se má podíl Jaromíra Skopalíka ve vydavatelství WSM do budoucna dále navyšovat.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Společně jsme Český rozhlas, to je hlavní slogan nové dlouhodobé
komunikace Českého rozhlasu. Staví na propojení s posluchači, síle hlasu
a symbolu mikrofonu.
Netflix vyčíslil ekonomický, kulturní i společenský přínos své
globální produkce. Tvrdí, že za posledních deset let investoval do filmů a seriálů více než 135 mld. USD a vytvořil přes 425 tisíc
pracovních míst.
HBO Europe podala k Radě pro rozhlasové a televizní vysílání novou
žádost o licenci pro Warner TV.