Autor textu MediaGuru
Lexus ve spojení s módním návrhářem Janem Černým připravil nový
seriál J.A.N.
Módní návrhář Jan Černý coby ambasador značky Lexus v rámci nového obsahového projektu J.A.N. ukazuje svá oblíbená místa v Praze i jinde v České republice. Vybrané destinace projíždí modelem Lexus UX ve vlastním designu, který zdobí motiv Rorschachova testu, typický i pro oblečení, které Černý pod vlastní značkou navrhuje.
První díl seriálu z produkce českého zastoupení značky Lexus začíná v Praze u funkcionalistické Müllerovy vily na Ořechovce, dále se v něm ale objeví například Janův rodný Zlín.
Autory nového seriálu jsou produkční společnost Yoda Production, která s českým Lexusem dlouhodobě spolupracuje, fotografie pořídila Lucie Cápková. Stejný tým tvoří současně také obsah pro české zastoupení Toyoty.
Jan Černý se stal novým ambasadorem automobilky Lexus na začátku minulého roku. Mezi další tváře značky patří šéfkuchař Zdeněk Pohlreich nebo herečka Tereza Ramba. Od loňska je novou ambasadorkou showroomu Lexus Průhonice také herečka Hana Vagnerová.
-stk-
# seriál # Jan Černý # Lexus # Yoda Production # Lucie Cápková
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.