Autor textu Kateřina Straková
Kreativu a strategické plánování komunikace společnosti Makro Cash & Carry ČR od ledna zajistí reklamní agentura Kaspen/Jung von Matt. Agentura zvítězila v tříkolovém tendru, který probíhal od srpna do prosince loňského roku.
„Agentura Kaspen nejlépe pochopila naše potřeby. Zaujal nás zejména způsob, jakým strategie vyřešila požadavek na další posílení vztahů s našimi zákazníky, což je v segmentu B2B klíčové. Značku Makro s ní budeme i nadále profilovat jako partnera pro nezávislé podnikání,“ vysvětluje Marcela Syrovátková, Head of Branding společnosti Makro.
Kaspen/Jung von Matt bude mít od ledna za úkol pokračovat v kreativním konceptu, který společnost představila na jaře loňského roku. Dalším úkolem pro novou agenturu bude prezentace posunu od tradičního byznys modelu typu cash and carry směrem k novým formám přímé distribuce a e-commerce nebo komunikace nového vzdělávacího centra, které Makro v březnu otevře v pražských Stodůlkách.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se stal start seriálu
Chalupáři. Následoval fotbalový přenos o třetí pozici na MS 2026 (souhrn
ČT sport a Nova Action) a zábavné pořady.
Změny mají podpořit její dlouhodobý přístup, který staví na propojení
značky, produktu, marketingu a celkového fungování firemního byznysu.
Nejsledovanějším pořadem pátečního prázdninového večera po 20:00 byla
filmová komedie Babovřesky 2. Následovala talkshow Všechnopárty.