Monster Energy se nově spojuje s umělcem Redzed
Rap metalový umělec Redzed se stává novým ambasadorem značky Monster
Energy.
Český rapový a metalový umělec Redzed, jehož tracky sbírají stovky milionů poslechů po celém světě, se stal oficiálním ambasadorem značky Monster Energy. Spolupráce přichází v momentě, kdy Redzed vydává své nové, v pořadí deváté studiové album Darkside Fanatic.
Monster Energy dlouhodobě podporuje osobnosti, které formují svou scénu a přinášejí do ní vlastní energii, styl a autenticitu. „Redzed je přesně ten typ umělce, který stoprocentně zapadá do Monster Energy family. Má svůj originální, jasně definovaný styl, neskutečnou energii na stage i mimo ni a neustále posouvá hranice své tvorby,“ uvádí marketingový manažer Monster Energy CZ/SK Jan Bárta.
Spojení s Monster Energy je pro Redzeda přirozeným krokem. „Spolupráce s Monster Energy za mě skvěle sedí do koncepce rap metalu. Dost tomu hraje do karet, že na koncertech vypouštíme bestii. Unleash the Beast!“ říká Redzed. Spolupráce bude zahrnovat podporu Redzedových hudebních projektů, koncertů a další společné aktivity napříč platformami.
Nedávno Monster Energy oznámila i spolupráci s BMX freestyle jezdkyní Ivetou Miculyčovou.
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
# Aktuality # TV & video # Marketing
Místo krbu pohled na výrobu piva. Plzeňský Prazdroj spouští pivovarskou slow TV
Plzeňský Prazdroj zahajuje osvětový projekt, ve kterém chce veřejnosti
ukázat, jak se vyrábí pivo. Komplexní proces zahrnující období až
280 dnů nabídne pomocí přímého přenosu v rámci tzv. slow TV.
Při výhře Česka nad Irskem vznikl největší český dres z Lego
Rekordně velká stavba českého reprezentačního dresu složená z kostek
Lego vznikla při barážovém utkání Česka proti Irsku.
Pozornost není cílem, je mostem k efektivitě kampaní
Reklama místo honby za levnými zásahy a prokliky potřebuje návrat
k efektivitě. Pozornost může sehrát klíčovou roli jako most mezi zásahem
a výsledky. Její správné využití ale spočívá v plánování, nikoli
v optimalizaci. Na konferenci OmniConnect to uvedl Malcom Devoy z PHD.