Autor textu MediaGuru
Televize Nova začala na Šumavě natáčet čtvrtou řadu svého seriálu
Policie Modrava.
Televize Nova začala natáčet nové díly svého divácky úspěšného seriálu Policie Modrava. Půjde o čtvrtou řadu tohoto krimi seriálu z šumavského prostředí. Další díly vznikají po třech letech od posledního natáčení. Režisérem nové řady je opět Jaromír Soukup. Natáčet se začalo v obci Srní.
Hlavní hrdinkou nových dílů zůstává kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové a její vyšetřovací tým stále tvoří Filip Tomsa, Jaroslava Stránská, Zdeněk Palusga, Michal Holán, Matěj Dadák, Jan Monczka a další. Chybět nemají ani herci Stanislava Jachnická, Jana Boušková, Táňa Medvecká, Václav Krátký nebo Martin Zahálka. Objeví se i Jaroslav Satoranský.
TV Nova v těchto dnech reprízuje díly z dřívějších řad seriálu. Vysílá je každé úterý od 20:20, zároveň jsou k dispozici také na videoplatformě Voyo.
Dosud poslední třetí řada Policie Modrava se vysílala na podzim roku 2019. Třetí řadu Policie Modrava sledovalo v průměru 1,9 mil. diváků starších 15 let (podíl 45,7 %). Divácky byl o cca 100 tisíc diváků úspěšnější než druhá řada, která se vysílala na podzim roku 2017.
-mav-
# TV # TV Nova # seriál # program # Policie Modrava # natáčení
Autor textu MediaGuru
Přímý přenos ze slavnostního zahájení zimních olympijských her
2026 sledovalo na sportovním kanále České televize 1,2 mil. diváků
starších 15 let a 1,25 mil. diváků starších 4 let. Šlo o nejlepší
výsledek večera a také celého pátečního dne. Stanice ČT zaznamenaly
v hlavním vysílacím čase necelý poloviční podíl na sledovanosti.
Celkový zásah slavnostního zahájení představoval 2,5 milionu diváků.
Jedná se o nejsledovanější zahájení od ZOH v Soči.
Streamovací služba SkyShowtime zpřístupnila v Česku novou sekci s názvem
Kanály.
Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera po 20:00 ve skupině 15+ je
dál seriál Polabí. Následoval závěrečný díl seriálu Chalupáři,
který byl zároveň nejsledovanější v 15–54.