Online v Media Clubu a skupině Prima vede Hung Nguyen
Agendu ve vedení online obchodu skupiny Prima a zastupitelství Media Club
přebírá po Janu Čadkovi jeho zástupce Hung Nguyen.
Skupina Prima má nové vedení v klíčových oblastech – v online a v lidských zdrojích. Novým komerčním ředitelem rozvoje online se stal Hung Nguyen, na této pozici nahradil Jana Čadka. Ten od ledna zastává roli komerčního ředitele skupiny Prima.
„Hungy nám postupně prokázal své kvality při vedení obchodního, vývojového i obsahového týmu, proto jej posouváme do vedení hned několika klíčových online týmů,“ uvedl Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.
Hung Nguyen působí na Primě od roku 2020, do konce prosince zastával pozici zástupce ředitele online a ředitele vývoje online technologií ve skupině Prima. Do jeho kompetencí bude nově spadat: online redakce CNN Prima News, vývoj online platforem skupiny Prima, obchodní tým online divize Media Clubu, oddělení Yield, které se stará o efektivní monetizaci online prostoru, a také produkt Prima play. V minulosti působil jako konzultant ve společnosti Deloitte a jako Operations Manager v Uber Eats.
Novou personální ředitelkou skupiny Prima se pak stala Jana Chatterjee, která dlouhodobě pracuje v oblasti lidských zdrojů. Svou kariéru odstartovala ve společnosti Philip Morris ČR, kde se postupně vypracovala na pozici Senior HR Generalist Operations. Od roku 2012 do roku 2020 pracovala ve společnosti Wüstenrot v personálním oddělení, které vedla poslední čtyři roky svého působení. Naposledy zastávala pozici HR ředitelky ve společnosti Blue Style.
„Chceme i nadále pokračovat v digitalizaci personální agendy, posilovat firemní kulturu a upevňovat pozici skupiny Prima jako atraktivního zaměstnavatele,“ dodal Marek Singer.
-mav-
# FTV Prima # Media Club # Jan Čadek # HR # Hung Nguyen # Jana Chattarjee
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Deloitte jmenoval do čela komunikace Kateřinu Dudášovou
Interní a externí komunikaci Deloitte vede Kateřina Dudášová, která do
firmy přišla po působení v Penta Hospitals či ČSOB.
Jak zvýšit šance, že značky budou v AI vyhledávání viditelné?
Nástup AI modelů přináší nová pravidla pro viditelnost značek
v internetovém vyhledávání. Podle Vojtěcha Lamberta z LCG New Media proto
firmy vedle klasického SEO potřebují pracovat také s GEO, tedy
optimalizací pro generativní AI vyhledávače. Jedním z klíčových prvků
je budování konzistentní a důvěryhodné identity značky napříč webem,
včetně PR, sociálních sítí, podcastů a recenzí.
Interaktivní storytelling propojuje knihy, hry i umělou inteligenci
Interaktivní storytelling kombinuje prvky literatury, her, audia i obrazu a umožňuje publiku aktivně ovlivňovat vývoj děje. Trend, který stírá
hranice mezi jednotlivými formáty digitální zábavy, otevírá nové
možnosti autorům i tvůrcům multimediálního obsahu. V Česku na něj
sází například platforma Epos.