Paul v kampani podporuje online prodej svých produktů
Pekařství Paul spustilo kampaň na svítících CLV rámech v Praze na
podporu prodeje svých produktů online přes e-shop, Rohlík.cz a Wolt.
Síť francouzských pekařství Paul se rozhodla podpořit v kampani prodeje svých produktů online. Svou přítomnost v online prostředí navíc rozvíjí i díky spolupráci s Rohlik.cz a při rozvážce spolupracuje se službou Wolt. Obě značky proto propaguje také na vizuálech kampaně.
Od čtvrtka 26. listopadu navíc Paul otevírá většinu svých poboček formou prodeje „take away“. Zavřená zůstává jedna ze dvou poboček v OC Palladium a dvě ze čtyř poboček na Letišti Praha.
Reklamní kampaň vznikla inhouse a objevuje se na svítících CLV rámech po celé Praze, zejména na autobusových a tramvajových zastávkách. Prostor na venkovních plochách dostal i řetězec Costa Coffee a Pekařství Hello, které patří spolu s Paul do skupiny Lagardere Travel Retail. Zároveň poběží ještě rádiové spoty na rádiu City, Evropa 2 a Frekvenci 1. Pekařství Paul působí na tuzemském trhu 12 let a v posledních měsících rozvíjí svou přítomnost v online prostředí.
-zue-
# CLV # Lagardère Travel Retail # Paul
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Seznam Zprávy spouštějí částečně placenou rubriku Zdraví+
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Trh marketingové komunikace loni rostl o deset procent. Letos je opatrnější
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Sazby agentur se letos mírně zvýšily, nejvíc u specializovaných a digitálních pozic
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.