Autor textu MediaGuru
FTV Prima vytvořila nový post výkonného ředitele. Od začátku července
jej bude zastávat Pavel Kejla.
Výkonným ředitelem společnosti FTV Prima, provozovatele televizních stanic skupiny Prima, bude nově Pavel Kejla, dosavadní managing director nákupního sdružení OPera komunikační skupiny Omnicom Media Group. Pozice výkonného ředitele je ve struktuře FTV Prima novým postem, který podléhá přímo generálnímu řediteli Martinu Konrádovi. Kejla bude zodpovídat za veškeré provozní činnosti, Martin Konrád se bude moci více věnovat strategickým úkolům.
Pavel Kejla se své funkce ujme od 1. července 2013, do konce června je stále zaměstnancem Omnicom Media Group. Do Primy přechází po dvou letech řízení nákupního sdružení OPera. V řízení sdružení OPera vystřídal Pavla Kejlu dřívější finanční ředitel TV Prima a mediální agentury PHD Vladimír Pořízek. Do funkce byl jmenován na začátku letošního dubna.
Pavel Kejla vedl sdružení OPera od května 2011. Před svým nástupem do Omnicom Media Group působil na pozici senior associate v advokátní kanceláři Kotrlík Bourgeault Andruško (KBA). Věnoval se také řízení realitních společností v České republice a ve státě Florida.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera a také celého dne se stal
s téměř 1,2 mil. diváků starších 15 let seriál Buldok z Poděbrad.
Ministr kultury Oto Klempíř nevyloučil, že změny v připravovaném
zákoně o médiích veřejné služby se mohou týkat i rozpočtů, které
zákon ČT a ČRo přidělí.