Autor textu MediaGuru
Rohlík představuje ve spolupráci se šéfkuchařkou Julií Ulrich vlastní
řadu plant based pokrmů s názvem The Green Garden.
Online supermarket Rohlík uvádí na trh novou privátní značku rostlinných pokrmů The Green Garden. Od ní mohou zákazníci ochutnat lbowls, wrapy, bagelly či pomazánky.
Nová značka vznikla ve spolupráci se šéfkuchařkou Julií Ulrich, jež má vlastní veganskouz restauraci v Salzburgu. „Máme velkou radost, že zákazníkům můžeme představit novou vlastní veganskou řadu pokrmů The Green Garden, která jim umožní poznat, že výborné jídlo nemusí být vždy jen o mase. Rostlinné stravování je totiž prospěšné zdraví i planetě a my chceme v našem sortimentu nabídnout co nejvíce skvělých alternativ k masu, abychom zákazníky motivovali zařadit je do svého jídelníčku,” popisuje tisková mluvčí Rohlíku Lutfia Volfová.
The Green Garden se zařadí do portfolia privátních značek Rohlíku, mezi které patří vyzrálé hovězí steaky Sutcha, mléčné výrobky Miil, uzeniny Dacello, káva Ubomi, lahůdky Pappudio nebo papírová hygiena Moddia.
-stk-
# privátní značka # Rohlík # rostlinná strava # Julie Ulrich # The Green Garden
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních diváckých skupinách stala pohádka S čerty nejsou žerty.
Následovala Všechnopárty.
Uplynulý ročník Chance Ligy potvrdil rostoucí zájem o český ligový
fotbal i na obrazovkách. Sledovanost přenosů na Oneplay Sport meziročně
vzrostla o více než 23 procent a derby pražských „S“ se stalo
nejsledovanějším přenosem v historii stanice.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Do Rady České televize dnes poslanci zvolili opět její bývalé členy
Luboše Xavera Veselého a Jiřího Šlégra. Neuspěli bývalí radní Pavel
Matocha a Roman Bradáč, které nepodpořila vládní koalice ani opozice.