Autor textu MediaGuru
Vydavatel týdeníku Dotyk představil nový magazín Dotyk Styl Royal.
Společnost Tablet Media spustila svůj druhý tabletový magazín. Od pondělního večera je ke stažení měsíčník o historii a současnosti královských rodů Dotyk Styl Royal. Zaměřuje se na život moderní šlechty, přináší informace o královských rodinách z celého světa a významných událostech v jejich životech či potomcích šlechticů v České republice. Podle vydavatele zaplňuje nový měsíčník dosud neobsazený prostor. Měsíčník připravuje autorka blogu o královských rodech Michaela Ducháčková.
Měsíčník Dotyk Styl Royal doplňuje v portfoliu Tablet Media společenský týdeník Dotyk, který vychází od května 2013. Nový měsíčník je zdarma ke stažení ve čtečce Dotyk Styl.
Tablet Media vydá do konce roku ještě další dva nové magazíny. V průběhu listopadu uvede byznysový týdeník Dotyk Byznys a měsíčník o bydlení Dotyk Styl Bydlení.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Peníze zůstávají ve firmě na investice, majitel Seznamu uvádí, že mu
vyplaceny nebyly a oponuje tak premiérovi Babišovi.
VLM od dubna navyšuje tištěný náklad titulu Deník Extra v Praze
z 80 tisíc na 250 tisíc výtisků. Cílem je posílit v hlavním městě
zásah značky Deník v offline prostředí.
Více než 20 českých šéfredaktorů a šéfredaktorek dnes vyzvalo
premiéra Andreje Babiše (ANO) i další politiky, aby respektovali svobodnou,
nezávislou a kritickou žurnalistiku.