Václav Koukolíček řídí externí komunikaci Coca-Coly
Manažerem externí komunikace společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko se
od ledna stal Václav Koukolíček.
Václav Koukolíček nastupuje na pozici vedoucího externí komunikace společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Před příchodem do Coca-Cola HBC Česko a Slovensko vedl Koukolíček více než sedm let externí komunikaci maloobchodního řetězce Tesco.
V čele týmu externí komunikace Coca-Cola HBC Česko a Slovensko bude mezi jeho hlavní úkoly patřit naplňování a další rozvoj komunikační strategie, posilování vztahů s médii, veřejností i partnery a také podpora projektů společnosti na poli udržitelného rozvoje.
Koukolíček přichází do Coca-Cola HBC s více než 13 lety zkušeností v oboru. Svoji profesní dráhu zahájil jako novinář ve vydavatelství Ringier Axel Springer. Poté pracoval na Ministerstvu školství mládeže a tělovýchovy – nejprve jako tiskový mluvčí, později se stal tajemníkem ministra s odpovědností za komunikační strategii. Do soukromé sféry přešel v roce 2012, kdy se stal manažerem komunikace českého výrobce dekorativního skla a zakázkových světelných instalací Lasvit. V posledních sedmi letech pak vedl externí komunikaci maloobchodního řetězce Tesco Stores ČR. Zabýval se také krizovou komunikací či spoluprací s týmy po celé střední Evropě a poskytoval klíčové informace o produktech, projektech a CSR aktivitách.
V roce 2020 zvítězil v profesní soutěži Mluvčí roku v kategorii Nejlepší mluvčí soukromého sektoru. Loni pak získal zlatou sošku také v soutěži LEMUR – Česká cena za PR.
-zue-
# lidé # Tesco # PR # Coca-Cola HBC # Václav Koukolíček
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Zrádci začnou 16. září na Prima+ a v neděli 20. září na TV Prima
Třetí řada reality show Zrádci startuje na Prima+ ve středu 16. září a o čtyři dny později, 20. září, na TV Prima.
Mindsquared jmenovala Adama Chudárka do čela digitálního rozvoje
Na nově vytvořenou pozici Digital & Growth Director v agentuře
Mindsquared nastupuje Adam Chudárek, který bude odpovídat za rozvoj
digitálních služeb, využití AI nástrojů a propojení digitálních,
mediálních a strategických aktivit agentury.
Ředitelem komunikace a marketingu Letiště Praha bude Marek Zeman
Do čela marketingu a komunikace Letiště Praha se Marek Zeman postaví od
1. září.