Autor textu MediaGuru
Další změna v managementu stanic skupiny CME. Z TV Markíza odchází
Matěj Ribanský.
Vedení CME potvrdilo v oficiální tiskové zprávě, že z pozice ředitele Centra reklamy slovenské TV Markíza odchází Matěj Ribanský. Do doby, než bude jmenován nový obchodní ředitel, má obchod dočasně řídit generální ředitel TV Markíza Matthias Settele.
Mathias Settele před měsícem nahrazoval tehdejší generální ředitelku TV Markíza Zuzanu Ťapákovou. Ribanský působil v roce 2011 i v rámci českého trhu, kdy by obchodním ředitelem skupiny Nova. CME tak v režii hlavního akcionáře Time Warner činí další kroky v obměně managementu, jak v mateřské společnosti CME, tak v jejich jednotlivých operacích. Dochází k nim po odchodu Adriana Sarbu z čela CME.
Naposledy CME v minulém týdnu oznámila odchod viceprezidenta pro strategické plánování Anthony Chhoye a finančního ředitele Davida Sacha. Z vedení Nova Group odešel Jan Andruško. Zástupcem generálního ředitele Nova Group byl jmenován David Stogel.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Další díl talk show Všechnopárty se stal nejsledovanějším pořadem
pátečního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let. Úvodní
díl seriálu Sex O´Clock byl v blízkém závěsu a zároveň měl nejvíce
diváků ve skupině 15–54.
Souboj o Warner Bros. Discovery skončil. Poté, co Netflix ze soutěže
vycouval, získává obří mediální společnost firma Paramount SkyDance za
110 miliard dolarů.
Art director skupiny Prima Václav Krejčí zveřejnil krátké video „Asia
Praha“, v němž pomocí umělé inteligence stylizoval metropoli do
vizuální estetiky inspirované show Asia Expres.