Zápasník Muradov je tváří privátky Penny, drinku Fire-Bird
Penny Market dává na trh novou řadu vlastní značku drinků Fire-Bird. Její
tváří se stává zápasník MMA s uzbeckými kořeny Makhmud Muradov.
Obchodní řetězec Penny Market přichází s novou řadou vlastní značky energetických nápojů Fire-Bird a její tváří se stal Makhmud Muradov, český zápasník MMA s uzbeckými kořeny. Cílovou skupinou je především mladší generace zákazníků.
Vlastní značka Fire-Bird představuje energetický nápoj obohacený o vitamíny. Nabízena budou dvě balení Fire-Bird Classic, a to v půl litrovém a čtvrtlitrovém balení, a menší balení Fire-Bird Cranberry s brusinkovou příchutí.
V rámci dlouhodobé strategie udržitelnosti bude novinka nabízena výhradně v plně recyklovatelných ekologických obalech a multi-packy nebudou baleny do igelitu. Díky tomu ušetří Penny desítky tun plastu ročně.
Kampaň bude probíhat v instore, kde budou od září k vidění speciální obrandované stojany. Dále ji Penny plánuje průběžně komunikovat v letáku a na sociálních sítích. Muradov se bude jako jedna z tváří rovněž podílet na kampani Hýbeme se hezky česky, která od září vstoupí do své třetí fáze.
Muradov se aktuálně objevuje také v kampani My jsme sport digitální televize O2 TV společně s bývalým fotbalovým brankářem Petrem Čechem, tenistkou Karolínou Plíškovou a hokejovým brankářem Sašou Salákem.
-zue-
# Penny Market # energetické nápoje # Makhmud Muradov # Fire-Bird
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Air Bank mění styl reklam, cílí na mladší publikum
Air Bank v upravené reklamní komunikaci sází na kamarádské vztahy a rychlejší tempo.
Návrh zákona nelze podle ČRo opravit, je proto pro jeho stažení
Český rozhlas navrhuje stažení návrhu zákona o médiích veřejné
služby. Podle něj je norma právně i věcně nedopracovaná, ohrožuje
nezávislost médií veřejné služby a vytváří nejistotu kolem jejich
financování i postavení v mediálním systému.
Are You The One zahájí na Prima+ 8. června, moderují Gášpárová a Havránek
Česká verze seznamovací reality show Are You The One? odstartuje 8. června
na platformě Prima+. Pořadem budou provázet Gabriela Gášpárová a Petr
Havránek.