Zoot má novou vlastní módní značku Metroopolis
Zoot uvádí na trh další vlastní značku oblečení s názvem Metroopolis.
Její tváří je herečka Hana Vágnerová.
Módní e-shop Zoot uvádí na trh novou privátní značku pod názvem Metroopolis. Tváří se stala herečka Hana Vagnerová, která se objeví i v aktuální kampani. Metroopolis cílí na ženy a nabídne od poloviny září zhruba 90 modelů oblečení ve stylu sportovní elegance v prémiovém segmentu.
„Z výzkumu nám vyplynulo, že naše zákaznice mají zájem o tento městský styl, který nám v nabídce chyběl. Proto jsme přišli s naší vlastní značkou,“ uvádí Martin Šporcl, Head of Private Labels v Zoot. Tým Martina Šporcla vytvořil také logo a návrhy modelů pak interní tým Zootu. Na tvorbě kolekce, která vzniká v Číně, pracovali zhruba jeden rok. Objevit by se postupně měla i v kamenných prodejnách Výdejny radosti, které nyní e-shop provozuje přes partnery.
Novou značku koncipovali tak, aby šly jednotlivé kusy vzájemně snadno kombinovat. Prvních 12 modelů kolekce jde do prodeje od 4. září 2021. Na oblečení jsou uschované souřadnice, které odkazují na jedno z typických míst setkávání – Pražský orloj. V příštím roce by měla přijít na trh i kolekce zaměřená na muže. E-shop má ještě další vlastní značky Zoot.lab, Zoot Baseline, Zoot Original, Ojju.
Prodeje podpoří kampaň, která začíná s prodejen kolekce a poběží až do konce října. Vytvořil ji in-house marketingový tým Zootu a objeví se především na sociálních sítích, na Youtube a případně v outdooru.
-zue-
# móda # kampaň # Zoot # výdejní místa # vlastní značky # Metropolis
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Oneplay nasadila hořící krb, propaguje Survivor, Love Island i Dunaj
Oneplay nově zařazuje do své nabídky vizuální prvek hořícího krbu,
který propojuje se svými klíčovými formáty.
Peče celá země vybrala 16 milionů, speciál byl nejsledovanější od roku 1999
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Nová kampaň MOL cílí na mladé vědce, sportovce a umělce
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.