Autor textu MediaGuru
Televize Barrandov začne vysílat novou zpravodajskou desetiminutovku nazvanou
Moje zprávy.
Skupina Barrandov začne od pondělí 29. října vysílat novou zpravodajskou relaci Moje zprávy. Moderovat ji bude generální ředitel televize Jaromír Soukup. Jde tak o další jeho pořad na obrazovkách TV Barrandov. Vysílat se bude každý den od 20:05, stopáž pořadu je deset minut.
Televize zdůvodnila, že zavedením pořadu vychází „vstříc svým divákům“. Letos v létě ale svoji dosavadní zpravodajskou relaci Naše zprávy zrušila. Zdůvodnila to tím, že zájem diváků o televizní zpravodajství obecně klesá.
Na tento krok ale zareagovala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která konstatovala, že stažení zpravodajské relace odporuje vysílací licenci a požádala provozovatele vysílání o vysvětlení.
Zpravodajský formát pro TV Barrandov připravuje redakce časopisu Týden z mediálního domu Empresa Media. „Diváci se mohou těšit na aktuální informace podané zcela odlišnou formou, než je v českém mediálním prostředí obvyklé. Žádné dlouhé vysvětlování, ale nadhled a extra velká porce ironie,“ popisuje novinku TV Barrandov.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem středečního večera po 20:00 se ve všech
hlavních kategoriích staly Extrémní proměny.
O2 přichází se speciální nabídkou pro zákazníky Oneplay. Po celý duben
si mohou aktivovat HBO Max na jeden měsíc na zkoušku.
Britská veřejnoprávní stanice BBC propustí z úsporných důvodů až
2000 lidí, což je více než desetina jejích zaměstnanců.