iHNed.cz: Zuna končí na pozici programového ředitele Stream.cz

pondělí, 06. června 2011, 15:54 Aktuality MediaGuru

Programový ředitel internetové televize Stream.cz Pavel Zuna v červnu na své pozici skončí. Důvodem jsou změny, které na serveru po jeho převzetí chystá nový většinový vlastník Seznam.cz. Zunův nástupce není v tuto chvíli znám. Informoval o tom server iHNed.cz.

"Pavlovi Zunovi bohužel neumíme nabídnout v rámci fúze Global Inspiration a Seznamu takovou pozici, která odpovídá jeho stávajícímu zařazení a ohodnocení," uvedla pro iHNed tisková mluvčí Seznamu Irena Zatloukalová. Zuna podle ní během svého působení víc než zdvojnásobil návštěvnost a počty zhlédnutí Stream.cz. Svou misi ve Streamu tak na výbornou splnil, dodala.

Seznam se stal stoprocentním vlastníkem internetové televize letos v březnu, kdy získal zbývajících 50 procent od firmy Global Inspiration Miloše Petany. Podle slov Zatloukalové s novým většinovým vlastníkem zatím zůstává programová nabídka bez výrazných změn.

Stream má pět základních kanálů, uživatelská videa, svou vlastní tvorbu, hudební klipy neboli Stream Music, Stream TV jako přebíraný obsah televizí a Stream Film, ukázky z filmů. Důraz chce do budoucna klást na Stream Music a Stream TV.

-čtk-