Sportovní kanál ČT4 změnil své internetové stránky

pondělí, 15. srpna 2011, 07:30 Aktuality MediaGuru

Čtvrtý program České televize, sportovní ČT4, má od pondělí 15. srpna nové internetové stránky. Stránky na adrese www.ceskatelevize.cz/ct4 nabízejí jak živé vysílání sportovní „čtyřky“, tak aktuální výsledky, přehledy ligových klání a tabulek jednotlivých odvětí, zprávy, videoreportáže a záznamy přenosů.

Web ČT4 má podobný design a strukturu jako před měsícem radikálně modernizovaný zpravodajský portál ČT24 na adrese www.ceskatelevize.cz/ct24.

„Sportovní web ČT4 byl posledním střípkem v modernizaci webů jednotlivých programů České televize. V lednu nové stránky ČT, ČT1, ČT1 a videoarchivu pořadů iVysílání, doplnil portál ČT24 a nyní také ČT4,“ říká ředitel nových médií ČT Milan Fridrich.

Nová média ČT chystají brzy spustit speciální aplikaci ČT4 pro iPady. Aplikaci vycházející z nového webu ČT4 sponzoruje sázková kancelář Fortuna a měla by být spuštěna do konce srpna.

V oblasti internetové komunikace ČT se divize Nová média nyní zaměří na vytvoření korporatních stránek Televizního studia Brno a Televizního studia Ostrava, aby se posílila informovat o činnosti v oblasti tvorby pořadů, seriálů, filmů nebo regionální publicistiky a zpravodajství v těchto dvou studiích ČT. Nové stránky brněnského a ostravského studia budou spuštěny na přelomu října a listopadu.

-mav-