Křišťálová Lupa: Šest nominací na internetový projekt roku

úterý, 20. září 2011, 04:41 Aktuality MediaGuru

Příštích několik týdnů rozhodne o vítězích šestého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2011 - Cena českého Internetu, která právě vstoupila do fáze finálního hlasování. Internetová veřejnost a odborná porota vyberou z nominovaných internetových projektů ty nejzajímavější a nejužitečnější za uplynulý rok.

Na stránkách ankety Křišťálová Lupa 2011 - Cena českého Internetu je v období od 19. září do 25. října 2011 k dispozici hlasovací formulář, ve kterém může nejširší veřejnost dávat hlasy svým online favoritům. O letošních finalistech rozhodlo v nominační fázi přesně 20 024 nominujících a expertní panel složený z odborných novinářů, publicistů a blogerů.

V kategorii Projekt roku jsou tyto nominované projekty: server Česká Pozice, webové a mobilní aktivity České televize, služba Google+, dále MapyHazardu.cz, redesign webu Super.cz nebo ŽítBrno.cz.

Anketa Křišťálová Lupa - Cena českého Internetu je pravidelným hlasováním veřejnosti a odborné poroty, v němž se vybírají a oceňují nejoblíbenější a nejzajímavější projekty, služby a osobnosti české online scény. Letošní ročník je již šestým v pořadí.

-mav-