Ochutnávka Noci reklamožroutů: spoty Adidas

úterý, 10. ledna 2012, 07:27 Reklama MediaGuru

Reklama Adidasu je jednou z těch, která se bude promítat na letošní Noci reklamožroutů. Připomeňte si i další reklamy této sportovní značky.

Letošní ročník Noci reklamožroutů, jehož titulárním partnerem je mediální agentura PHD, se odehraje v hudebních klubech. Akce, probíhající pod názvem PHD Noc reklamožroutů, odstartuje 27. ledna ve známém brněnském klubu Flédy. O necelý týden později, ve čtvrtek 2. února, se pak přesune do pražského klubu Roxy a prostor NOD.

Ke zhlédnutí budou ty nejlepší reklamy z celého světa, z nichž většina bude poprvé prezentována na velkém plátně. Mezinárodní, exotické, a dokonce i historické spoty (nejstarší z roku 1935) dokazují různorodost a módní trendy blýskavého světa reklamy.

„Reklamožrouti“ se letos mohou těšit mimo jiné na Adidas a Volkswagen jako Star Wars, výběr toho nejlepšího z britské reklamy, vtipné spoty propagující kondom, historické okénko do Sovětského svazu a dalších více než 320 reklamních spotů z celkem 50 zemí světa v bloku trvajícím 5 a půl hodiny.

Mediální server MediaGuru, který PHD provozuje, je hlavním mediálním partnerem akce. Jako ochutnávku jsme si pro vás připravili přehlídku úspěšných spotů značky Adidas, a to od konce 80. let do současnosti. Přehlídka je zároveň průřezem významných sportovců jednotlivých desetiletí. Adidas v současnosti reprezentuje nejlepší fotbalista světa, Argentinec Lionel Messi. Přehlídku můžete zhlédnout zde.

Ve speciální sekci věnované Noci reklamožroutů se pak můžete seznámit s historií této fenomenální reklamní akce, dočíst se podrobnosti o letošním ročníku či seznámit se s vývojem reklamních spotů francouzské minerální vody Perrier.

Postupně budeme tuto sekci rozšiřovat o další zajímavé reklamní spoty, rozhovory a informace. Můžete je rovněž sledovat také na Facebooku.

www.mediaguru.cz/adeater

-red-