Portál E15.cz má novou vizuální podobu

středa, 15. února 2012, 08:43 Aktuality MediaGuru

Zpravodajský portál E15.cz provozovaný vydavatelstvím Mladá fronta prošel vizuálním faceliftem. Nová vizuální podoba chce zdůraznit snadnou čitelnost textů, rychlou orientaci na stránce a dostatek prostoru pro obrazové materiály.

Nové podobě homepage dominuje zpravodajský obsah, který je následován magazínovými a specializovanými obsahovými boxy. Prostor pro zpravodajství s důrazem na ekonomiku a byznys byl proti původní podobě zvětšen a obohacen širokoúhlými fotografiemi. Na homepage také přibyla další témata v podobě rubrik Bydlení a Cestování, které těží ze zázemí silného mediálního domu. Kompletní přestavbou prošly také podoby rubrik a detaily článků, který jsou pro návštěvníky přicházející z vyhledávačů nejčastější vstupní stránkou.

Zpravodajský portál E15.cz dosáhl v lednu 2012 návštěvnosti 399 342 reálných uživatelů (RUest dle měření Netmonitor), což znamená meziroční růst téměř o 40 %. Kromě klasické internetové podoby je E15.cz k dispozici v podobě aplikace pro mobilní telefony iPhone, specializované aplikace pro tablety iPad a ve verzi pro čtečky Kindle. K dispozici je také tištěný deník E15.

-mav-