Program Českého rozhlasu má na starost Jan Menger

čtvrtek, 23. února 2012, 15:13 Aktuality MediaGuru

Generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan projednal s Radou Českého rozhlasu jmenování svého posledního náměstka. Od 1. března 2012 se funkce náměstka generálního ředitele pro program a vysílání ujme Jan Menger.

Peter Duhan již od 1. listopadu jmenoval do funkce náměstka generálního ředitele pro strategický rozvoj. René Zavorala a do funkce náměstka generálního ředitele pro správu a provoz Oldřicha Šestáka. Funkce náměstka generálního ředitele pro program a vysílání tehdy zůstala neobsazena a jejího výkonu se do doby nalezení vhodného kandidáta ujal sám generální ředitel Peter Duhan.

Nový náměstek generálního ředitele pro program a vysílání Jan Menger se rozhlasovou prací zabývá od roku 1995, kdy začínal jako moderátor a zprávař v soukromé rozhlasové stanici Evropa 2, dále působil na Rádiu Alfa a Rádiu Blaník. V letech 2002 - 2005 byl šéfredaktorem pražské regionální stanice Českého rozhlasu Regina, od roku 2006 vykonává funkci ředitele středočeského vysílání Českého rozhlasu Region.

-mav-