Pořad Studio Česko na obrazovkách UPC Express

sobota, 31. března 2012, 16:11 Aktuality MediaGuru

Klíčový diskusní pořad Rádia Česko se jednou týdně nově objevuje na obrazovkách kanálu UPC Express. Hosty profilového pořadu Studio Česko, který reflektuje aktuální dění, jsou nejvýznamnější osobnosti z oblasti politiky, ekonomiky, byznysu a dalších oborů. Je vysíláno každý pracovní den už od roku 2006. Od března se objevuje i videoformátu, a to na webových stránkách Rádia Česko a také právě ve vysílání kabelové a satelitní televize UPC Express.

„Český rozhlas dostal další zajímavou platformu pro šíření a propagaci svého programu a UPC kvalitní pořad, který obohatí jeho programovou nabídku,“ uvedl šéfredaktor ČRo Rádia Česko Václav Sochor.

Spolupráce Českého rozhlasu a UPC se týká vysílání úterního vydání odpolední půlhodinové relace. Živý přenos je zajištěn z televizního studia v pražské Závišově ulici ve zvukové podobě pro Rádio Česko a následně odvysílán v několika reprízách na kanálu UPC Express. Televizní stanice je dostupná všem klientům UPC v České republice s nabídkou analogové nebo digitální kabelové a satelitní televize, tedy celkem víc než 500 000 domácnostem. Ty můžou poslouchat vysílání všech centrálních stanic Českého rozhlasu v digitální kvalitě.

-mav-