Visa obsazuje do své kampaně Usaina Bolta

středa, 21. března 2012, 07:30 Aktuality MediaGuru

U příležitosti blížících se letních olympijských a paralympijských her v Londýně 2012 představuje společnost Visa Europe svou novou reklamní kampaň. Její hvězdou je trojnásobný olympijský vítěz z Pekingu a držitel tří světových rekordů sprinter Usain Bolt, který se tak poprvé objevuje v nové roli „ambasadora inovací“.

 

Kampaň byla v ČR spuštěna v sobotu 17. března a poběží po celé Evropě. V reklamě vystupuje vedle Usama Bolta dalších 20 olympioniků z 9 různých zemí, které Visa podporuje na jejich cestě k olympijským nebo paralympijským úspěchům v Londýně 2012.
Mariano Dima, výkonný viceprezident odpovědný za marketing ve společnosti Visa Europe, ke kampani říká: „Usain Bolt je ztělesněním rychlosti, lehkosti a vynikajících výkonů — zároveň ztělesňuje schopnost podávat tyto výkony i na největší světové úrovni. Podobně i pro Visu Europe jsou letní olympijské hry v Londýně 2012 příležitostí představit naše nejnovější technologie plateb včetně bezkontaktních plateb a plateb mobilním telefonem. Tyto platby nabídnou bezpečnou, spolehlivou a rychlou platební infrastrukturu nejen pro olympijské hry. Usain Bolt je proto vynikající volbou.”

Visa Europe bude představovat svou technologii plateb na sportovištích i po celém Londýně. Bezkontaktní platby budou zároveň implementovány do stávající platební infrastruktury.

Kampaň bude po dobu olympiády doplněna speciální promoční akcí prostřednictvím portálu Visa Golden Space, kde budou mít uživatelé možnost vyhrát v loterii vstupenkové balíčky na hry a další zajímavé ceny.

-kch-