Direct Pojišťovna nově spolupracuje s MARK/BBDO

pondělí, 16. dubna 2012, 11:29 Aktuality MediaGuru

Novou reklamní agenturou Direct Pojišťovny se stala MARK/BBDO. Ve výběrovém řízení, které probíhalo od října do prosince loňského roku, nejlépe obstála v konkurenci dalších čtyř komunikačních agentur. MARK/BBDO střídá agenturu Ogilvy & Mather, která s Direct Pojišťovnou spolupracovala uplynulé dva roky.

 

„Hledali jsme strategického partnera, který bude schopen navrhnout a realizovat integrovaná komunikační řešení. Proto klíčovou roli ve výběru kreativní agentury hrálo především strategické myšlení a kreativní zpracování prezentovaných návrhů, ale také efektivita a flexibilita. Na základě vyhodnocení těchto kritérií jsme se rozhodli pro agenturu MARK/BBDO,“ říká Ondřej Havlík, ředitel pro strategii, marketing a vztahy se zákazníky DIRECT Pojišťovny. „Věříme, že nově uzavřené partnerství povede k dalšímu posílení pozice DIRECT Pojišťovny na českém trhu,“ dodává Ondřej Havlík.

MARK/BBDO se nyní stará o kompletní strategické plánování a přípravu veškerých reklamních kampaní Direct Pojišťovny. Komunikace bude vycházet především z klíčových pilířů strategie Direct Pojišťovny, kterými jsou cenově výhodné produkty, vysoce kvalitní služby a rychlý a jednoduchý způsob sjednání pojištění. Agentura MARK/BBDO s Direct Pojišťovnu spolupracovala od jejího vstupu na český trh a stojí za úspěšnými a oceňovanými reklamními kampaněmi „Zloději“, „Tvůj soused“ a „Lama“.

-kch-