Billa využívá WOM k propagaci svých výrobků

pondělí, 14. května 2012, 17:21 Aktuality MediaGuru

Obchodní řetězec Billa podporuje své masné produkty televizní kampaní. Od května svou privátní značku Vocílka propaguje dvěma novými televizními spoty, které pocházejí od agentury Kaspen/Jung von Matt.

Televizní reklama podporuje kvalitu a český původ jak čerstvého masa, tak i marinovaných masových specialit. V průběhu letních měsíců pak proběhne ještě cílená kampaň na podporu marinovaných mas na bázi pozitivní šeptandy (word of mouth - WOM) nazvaná „Česko hledá marinádu“.

„,Šeptandové‘ kampaně se šíří lavinovitě od spotřebitele ke spotřebiteli,“ říká generální ředitel společnosti Billa v ČR a na Slovensku Jaroslaw Szczypka. „Jsou pro nás stejně zajímavé jako klasické reklamní nástroje, se kterými jsme až dosud pracovali,“ dodal. Prostřednictvím agentury Outbreak, autora kampaně a specialisty na zákaznické zapojení, se projektu zúčastní zhruba tisícovka českých rodin, která ráda griluje.

Do marinádové kampaně se zájemci budou moci hlásit v průběhu května prostřednictvím internetových stránek www.ceskohledamarinadu.cz. Podmínkou pro účast v soutěži a obdržení takzvaného party balíčku, který bude obsahovat více než jeden kilogram masa Vocílka a další večírkové propriety, je potvrzená účast alespoň pěti dospělých hostů na jedné akci. Vítězný recept budou vybírat specialisté společnosti Billa a jeho autor dostane kromě jiného jako hlavní dárek velkou soukromou grilovací party. Vítěznou masovou marinádu, která bude bez konzervantů, éček i jiných aditiv, pak Billa v nadcházejícím roce uvede do prodeje.

-kch-