Brabec opět v čele asociace reklamních agentur

neděle, 20. května 2012, 13:10 Aktuality MediaGuru

Asociaci českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) povede v následujících třech letech její dosavadní prezident Pavel Brabec (54) z agentury CommOnline. Brabce ve funkci potvrdila valná hromada asociace. Viceprezidentem se stal Roman Němec ze společnosti IDEAS ADVERTISING.

Do prezidia AČRA MK byl zvolen generální ředitel televize Óčko a majitel společnosti Media One Štěpán Wolde, Dominik Hrodek ze společnosti DARK SIDE, František Vybíral z firmy AVITO, Zdeněk Navara ze společnosti Holly a Martin Potůček z firmy Guideline.

Novými členy AČRA MK se staly agentury Euro-Agency Publicity Brno a Euro-Agency. "Na zasedání se také projednávalo usnesení o pozastavení členství agenturám Fast Forward a Smart Point z důvodu porušení stanov a etického kodexu asociace. Rozdílem několika hlasů členové AČRA MK rozhodli o pokračování členství těchto agentur," uvedl Brabec.

AČRA MK je od roku 1992 nejstarší oborovou asociací v České republice a nyní sdružuje 49 společností. Mezi hlavní aktivity asociace patří soutěž METRO Zlatá Pecka, Český institut reklamní a marketingové komunikace a konference Digimedia.

-čtk-