T-Mobile podporuje nové aplikace

pátek, 01. června 2012, 07:31 Aktuality MediaGuru

T-Mobile jako generální sponzor fotbalové reprezentace připravil pro nadcházející fotbalovou událost roku nové fotbalové aplikace, které podporuje spotem.

„Česká fotbalová reprezentace a T-Mobile patří již řadu let neodmyslitelně k sobě. Po čtyřech letech se fanoušci opět dočkali účasti na vrcholné evropské akci, a my jim chceme tento fotbalový svátek co nejvíce zpříjemnit,“ říká František Mala, marketingový ředitel společnosti T-Mobile.

U příležitosti Eura 2012 připravila společnost T-Mobile celkem 3 aplikace: ME2012, která nabídne všechny nezbytné informace: kompletní výsledky, soupisky týmů, drby ze zákulisí, ale i možnost poslat vzkaz národnímu týmu či soutěže o zajímavé ceny. Další aplikace Fotbálek nabídne hru v podobě stolního fotbalu pro jednoho nebo dva hráče. A nakonec aplikace Fandi nahlas obsahuje tradiční zvuky při fandění na stadionu, jako jsou buben, trubka nebo řehtačka.

Aplikaci ME2012 pro T-Mobile vyvinula společnost Inmite, ostatní dvě aplikace pak Symbio.

Fotbalové aplikace jsou podpořeny spotem, kde si zahrála i sestava Čech, Rosický, Gebre Selassie, Jiráček a Necid, a speciální internetovou stránkou.

Dále jsou na období v průběhu mistrovství připraveny krátké fotbalové lekce s Jakubem Kohákem v roli kouče, které byly natočeny v rakouském Bad Waltersdorfu během soustředění české reprezentace. Spoty byly připraveny přažskou pobočkou agentury Made by Vaculik.

-kch-