Albert pokračuje v konceptu svých kampaní

pondělí, 03. září 2012, 01:45 Aktuality MediaGuru

Maloobchodní řetězec Albert společnosti Ahold spustil nadlinkovou kampaň, v níž své návštěvníky láká na sběratelskou kolekci karet se zvířátky s doprovodným zvukem.

Kampaň, jež poběží do 16. října v televizi, rádiu, printu a na internetu, navazuje na předchozí kampaně využívající tematiky Doby ledové a Šmoulů. Jak uvádí marketingová ředitelka společnosti Ahold Zlata Ulrichová, tyto kampaně mají nezanedbatelný vliv jak na prodej, tak na loajalitu zákazníků. Jejich úspěšnost dokazuje podle ní mimo jiné i to, že konkurenční řetězce přišly letos s podobným konceptem.

Současná kampaň byla připravena ve spolupráci se šesti významnými zoologickými zahradami v České republice, jejíž odborníci se podíleli na tvorbě sběratelských kartiček a alb. „Kartičky ukazují konkrétní zvířata, na která se děti mohou jít podívat do zoo a dokonce je díky kartám znají jménem. Ráda bych také podtrhla speciální efekty našich karet – v minulé kampani to byly dotekové a čichové efekty, tentokrát je to zvuk, díky kterému jsou karty využitelné například při výuce biologie,“ dodává Zlata Ulrichová.

Pod kampaní je podepsána agentura Lowe GGK spolu s agenturou Nebus.

-kch-