ČSOB podporuje investiční a spořící produkty

neděle, 23. září 2012, 09:53 Aktuality MediaGuru

Nová podzimní kampaň ČSOB, která je zaměřena na investice a spoření, propaguje především zajištěné fondy spolu s výhodným spořením.

Kampaň, jejíž tváří je Nelly Kudrová, profesionální lezkyně a dlouhodobá klientka ČSOB, odstartovala v týdnu od 17. září.

„Pomocí kampaně se snažíme oslovit i nové klienty bez zkušenosti s investováním. Chceme je například seznámit s možností investovat už od malých částek. Jedním z fondů, které v kampani propagujeme, je nový fond Optimum fund ČSOB Potravin a nápojů 1. S Nelly Kudrovou pokračujeme v konceptu bohatství našich klientů,“ říká Tomáš Brych, ředitel marketingové komunikace ČSOB.

Kampaň bude podpořena formou ATL i BTL. V TV poběží po 6 týdnů 30sekundový spot, dále bude doplněna o print, internet, outdoor a o komunikaci na pobočkách formou plakátů a letáků.

Souběžně s touto kampaní ČSOB spouští podporu aktuálního Plánu na penzi. Cílem je nejen informovat o novince – pojištění schopnosti spořit –, ale zároveň připravit klienty na penzijní reformu a představit ČSOB jako experta na 2. pilíř penzijní reformy (důchodové spoření).

Kampaň k Plánu na penzi bude podpořena on-line kampaní, odkazující na webové stránky věnující se důchodové reformě www.plannapenzi.cz, a POS materiály na pobočkách.

-kch-