Guerilla kampaň před sídlem TV Prima

čtvrtek, 06. září 2012, 10:27 Reklama, TV MediaGuru

V okolí pražské Palmovky se objevilo několik plakátů se vzkazem pro programového ředitele TV Prima Petra Vladyku: Keep dreaming.

Několik menších plakátů na sloupech pouličního osvětlení se objevilo na pražské Palmovce, kde má své sídlo televize Prima. Plakátům dominují sloupcové grafy s vyjádřením podílu hlavních komerčních televizních stanic Nova a Prima family v uplynulém týdnu a jejich průměrnému podílu na sledovanosti v cílové skupině 15-54 v hlavním vysílacím čase (19:00-23:00). Tyto výsledky vyznívají víc než dvojnásobně pro TV Nova. Na plakátech se dále objevuje portrét programového ředitele TV Prima Petra Vladyky a jeho citát: „Nova je jako jednička brána neprávem“ s  ironickým uvozením „I had a dream“. Plakát dále vyzývá Petra Vladyku, aby ve svém snění pokračoval...

Plakáty tak reagují na výrok Petra Vladyky před začátkem podzimní sezóny, podle kterého už Nova není jedničkou tuzemského trhu. Kdo plakáty vylepil, není jasné. Konkurenční Nova se k této iniciativě nehlásí.

Rozdíl mezi komerčními stanicemi se v minulém týdnu v celodenních i prime-timových hodnotách zvýšil ve prospěch TV Nova a to poté, co do programu začala nasazovat své podzimní pořady.

Podíl TV stanic v %, 35. týden 2012, prime-time, D15+/D15-54

Zdroj: ATO-Mediaresearch

-mav-