M&M Global Awards: Agenturou roku je OMD

čtvrtek, 27. září 2012, 07:39 Aktuality MediaGuru

Mediální agentura OMD byla v soutěži M&M Global Awards vyhlášena agenturou roku. O úspěch OMD se zasloužily zejména práce pro klienty Sony a Henkel, díky kterým si odnesla nejvyšší ocenění v pěti kategoriích: Cena za efektivitu, Nejlépe zacílená kampaň, Nejlepší CSR kampaň, Nejlepší lokální implementace globální značky a Nejlepší mezinárodní zaváděcí kampaň.

OMD tak v letošním roce rozšiřuje sbírku svých cen z mezinárodních akcí. Na prestižním reklamním festivalu v Cannes, který se uskutečnil v červnu, získala titul Mediální agentura roku a zároveň dosáhla nejvyššího ocenění – Grand Prix – v mediální kategorii.

M&M Global Awards je tradiční dlouholetou přehlídkou v oblasti mediální komunikace. Už více než 20 let oceňuje zejména kreativitu a efektivitu mezinárodních kampaní. Pro globální značky je nejvýznamnější soutěžní platformou v oboru. Do letošního ročníku M&M Global Awards bylo přihlášeno 340 prací, což oproti loňskému roku představuje 36% nárůst. Slavnostního galavečeru, na kterém byla agentura roku vyhlášena, se zúčastnilo 800 hostů.

Vítězné kampaně OMD v soutěži M&M Global Awards

Cena za efektivitu: Persil Abaya Mission Innovation - Henkel

Nejlépe zacílena kampaň: PSE Targeted – Sony

Nejlepší CSR kampaň: FutureScapes – Sony

Nejlepší lokální implementace globální značky: Russian Social Sensation: Persil Brilliance – Henkel

Nejlepší mezinárodní zaváděcí kampaň: Smurfs – Sony

-mav-