Na trh vstupuje nový český PPC systém mClick

úterý, 25. září 2012, 08:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Po měsících testování bude v říjnu 2012 uveden na český trh nový PPC reklamní systém českých programátorů pod názvem mClick.

Po měsících testování bude v říjnu 2012 uveden na český trh nový PPC reklamní systém českých programátorů pod názvem mClick. Nový reklamní systém na bázi PPC chce být konkurentem služeb AdWords a AdSense od Googlu, Sklik od Seznamu a eTarget. Odborné veřejnosti  byl představen v pondělí 24. září.

„Služba nabídne tři možnosti využití. Vedle inzerce vlastních produktů umožňuje majitelům webů vydělávat prostřednictví svého webu nebo získání pasivního přijmu budování týmu uživatelů mClick,“ vysvětluje ředitel projektu mClick František Hanovec, který službu na český trh osobně uvedl. Inzeráty se podle jeho vyjádření budou zobrazovat na tematicky zaměřených webech, které navštěvuje cílová skupina.

Novinkou má být mClick Partner Program, který dává příležitost získat pravidelný pasivní příjem přivedením nových uživatelů do mClicku.

Službu na český trh uvádí společnost Chovanec Media, která své služby a aplikace nabízí v České republice a některých zahraničních zemích jako jsou Slovensko, Německo nebo USA. Společnost věří, že se jí v příštích dvou letech podaří s produktem mClick výrazně prorazit na trhu internetové reklamy v České republice, který se dle dostupných studií neustále rozšiřuje.

-mav-