Digital Briefing představí trendy roku 2013

úterý, 13. listopadu 2012, 07:34 Aktuality MediaGuru

Časopis Direkt a agentura Dark Side pořádá dne 5. prosince 2012 v pražském kině Atlas poprvé v České republice v zahraničí oblíbený formát digitálního briefingu na další rok.

Na konferenci vystoupí řada zajímavých řečníků. Například Jan Řežáb, CEO Social Bakers, který se nedávno setkal s Markem Zuckerbergem? Mlvuit bude na téma, proč změnil Facebook algoritmus a funguje ještě pro značky a firmy?

Marketingový ředitel McDonald’s David Werner představí nejlepší mobilní aplikaci roku 2012. Michal Pastier, kreativní ředitel Zaraguza Digital, která je skokanem roku na světovém trhu (Facebook ji zařadil mezi 20 nejkreativnějších agentur na světě) a nejlépe hodnocený řečník konference Marketing & Sales, představí nové případové studie – spojení kreativity a digitalu.

Jiří Maier, Brand Manager Nescafé Dolce Gusto ukáže novou koncepci online věrnostního programu. Matěj Novák, matador českého výkonnostního internetu představí nový systém efektivity online reklamy. Brand Manager IBM CEE Viktor Laštovka bude mluvit o studii, jak myslí marketéři na světových trzích.

Konference si dále klade za úkol zodpovědět, jaké novinky pro příští rok přináší Facebook a Google. Jak nově v digitálních kanálech používat KPI's. Jaké nové a efektivnější obchodní modely nabízí internetové servery. Jak se bude měnit penetrace a využití internetu & mobilů.

Konferenci pořádá časopis DIREKT a agentura Dark Side, akce volně navazuje na dny iDirektu předchozích let.

Více informací naleznete zde.