APRA si zvolila vedení, předsedou Bystrov

čtvrtek, 31. ledna 2013, 04:07 Aktuality MediaGuru

Asociace Public Relations Agentur (APRA) si na řádné valné hromadě konané toto úterý zvolila na dvouleté období výkonnou radu. V jejím čele zůstává Vladimír Bystrov z Bison&Rose. ČTK to dnes zjistila z webu APRA.

Dalšími členy výkonné rady byli zvoleni Jan Kučmáš z AMI Communications, Radek Maršík z Fleishman-Hillard, Radek Vítek z Ogilvy PR, Patrik Schober z PRAM Consulting, Rostislav Starý z PR.Konektor a Pavel Kučera z Hill & Knowlton Strategies. 
Valná hromada zvolila také revizní radu ve složení Jaroslav Duroň z PR.Konektor, Václav Pavelka z Native PR a Martin Frýdl z AC&C PR.

APRA vznikla jako odborné sdružení v roce 1995. V současné době sdružuje 22 členských agentur. Hlavním posláním asociace je mimo jiné reprezentovat obor PR veřejnosti, kultivovat činnost agentur a budovat dobré jméno oboru. Členové procházejí opakovaně procesem certifikace.

APRA je členem mezinárodní organizace ICCO (International Communications Consultancy Organisation) sdružující národní PR asociace po celém světě.

-čtk-