Odstartoval placený deník o veřejných zakázkách

pondělí, 22. dubna 2013, 14:43 Aktuality MediaGuru

Začal vycházet internetový deník pro podnikatele zaměřený na informace z veřejné správy pod názvem GovDaily. Nabídne mimo jiné přehled aktuálních veřejných zakázek. Uvedla to společnost eNovation, která deník vydává. Deník na adrese www.govdaily.cz je placený a bude vycházet pouze elektronickou cestou. Měsíčně deník vyjde na 990 korun. 

"Cílem našeho projektu je řešit problém, který podnikatele dlouhodobě pálí, a sice špatnou dostupnost a nepřehlednost informací o aktivitách veřejné správy," uvedl šéfredaktor deníku Miloš Ciniburk.

GovDaily bude podle Ciniburka přinášet podnikatelům každé ráno do e-mailu podstatné informace z veřejné správy v přehledné formě tak, aby jasně věděli, co může ovlivnit jejich podnikání a o jaké veřejné zakázky se mohou v jejich odvětví aktuálně ucházet.

Vydavatelem GovDaily je společnost eNovation, která poskytuje poradenské služby v oblasti financování korporátních projektů. Nyní eNovation připravuje a administruje přes dvě stovky investičních projektů v celkové hodnotě přesahující deset miliard korun.

-čtk-