V Praze vychází nový magazín Pražská mapa

pondělí, 29. dubna 2013, 10:07 Aktuality MediaGuru

V Praze začal vycházet informační magazín Pražská mapa, nejprve pro obyvatele Prahy 8, postupně se rozšíří i do dalších městských částí. Bezplatný měsíčník chce dávat tipy z nejbližšího okolí adresáta. Časopis vydává společnost Unigram, kterou vlastní Pavel Němeček a Irena Kubátová.

Autory projektu jsou právě Pavel Němeček, majitel společnosti Unigram, a Jiří Vítek, vlastník internetové televize TV Praha 8.

Tištěná Pražská mapa navazuje na stejnojmenný internetový magazín z Prahy a na mobilní aplikaci pro iPhone a iPad. Pražská mapa obyvatelům a společnostem nabízí možnost spoluúčasti na projektu a bezplatné prezentace. „Na obsahu Pražské mapy se může aktivně podílet kdokoliv. Upozornit zdarma na existenci firmy, zajímavého místa, provozovny či události i komerčního charakteru má mít podle nás každý. Zaplatí až v případě, že se rozhodne využít nadstandardního prostoru k vlastní propagaci a být vidět více než ostatní,“ řekl Jiří Vítek.

Postupné rozšiřování tištěného magazínu Pražská mapa do dalších městských částí vydavatel plánuje na druhou polovinu roku 2013.

-mav-