Dotyk nejstahovanější, vstoupil i do mobilu

pondělí, 13. května 2013, 10:00 Aktuality MediaGuru

První čistě tabletový týdeník Dotyk, jehož první číslo vyšlo v pátek 3. května, je nyní také možné číst na iPhonech. Společenský časopis Dotyk si tak mohou nyní přečíst nejen majitelé iPadů, tabletů a smartphonů s operačním systémem Android, ale i majitelé telefonů iPhone. Tabletový týdeník si mohou stáhnout zdarma v AppStoru.

Aplikace Dotyk je i týden po spuštění stále v první desítce nejstahovanějších aplikací českého App Storu, nejstahovanější v českém Newsstandu a patří mezi sto nejstahovanějších aplikací v kategorii News&Politics v americkém kiosku App Store.

„Úspěch na českém trhu jsme očekávali, ale to, že jsme se dostali mezi první stovku nejstahovanějších aplikací ve své kategorii v celosvětové konkurenci, příjemně překvapilo i nás,“ poznamenal k číslům vydavatel Michal Klíma

Vydavatelem tabletového časopisu Dotyk je společnost Tablet Media, ta je prvním českým vydavatelstvím, které se specializuje na vydávání tabletových magazínů. Publicistický týdeník Dotyk je jejím prvním titulem jeho první číslo vyšlo 3. května.

-mav-