Marketing Electro Worldu nově povede Jiří Klíčník

sobota, 11. května 2013, 09:08 Aktuality MediaGuru

Společnost Electro World s účinností od 1. května rozdělila systém zodpovědnosti za své marketingové a PR aktivity v České republice a na Slovensku. Marketingové oddělení a jeho činnost bude v kompetenci Jiřího Klíčníka, který současně zastává pozici Chief Operational Officera. PR manažerem se stává Jiří Čihák, který bude i nadále zastávat svou dosavadní pozici People Development manažera pro CZ/SK a mít na starosti i interní komunikaci firmy. Ve funkci oba nahradí Jana Bosáka.

„Činnosti marketingového oddělení se čím dál častěji prolínají s procesy obchodního oddělení. Právě proto jsme se rozhodli tato dvě oddělení podřídit jednou manažerovi. Cílem této změny je možnost rychleji reagovat na požadavky zákazníků a uzpůsobovat tomu marketingovou podporu,“ říká ke změnám Ján Gažovský, generální ředitel společnosti Electro World.

Jiří Klíčník vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, poté působil jako kontrolor Svazu spotřebních družstev, vedoucí oddělení nákupu a později obchodní ředitel ve společnosti Klenoty Brno. Před nástupem do Electro Worldu v roce 2006 zastával funkci ředitele společnosti Ahold na Slovensku a ředitele sítě hypermarketů Hypernova v České republice.

Jiří Klíčník

Jiří Čihák působí v Electro Worldu od roku 2002, tedy od vstupu řetězce na český trh. Před příchodem do Electro Worldu pracoval ve společnostech Pors, Elip – DataMarket a K+B Expert, kde zastával funkci produktového a purchase manažera.

Jiří Čihák

-kch-