Česká spořitelna spouští nový marketingový koncept

úterý, 20. srpna 2013, 15:36 Reklama MediaGuru

Česká spořitelna opouští od bankéřského dua Lenky a Tomáše. S novým konceptem cílí na rodiny s dětmi.

Česká spořitelna spustila od pondělí 19. srpna nový marketingový koncept „Rodina nás baví“, s nímž cílí na rodiny s dětmi. Opouští tak dlouholetou komunikaci s dvojicí bankéřů Tomášem Fialou a Lenkou Veselou.

Nová nadlinková kampaň běží v televizi, tisku, rádiu, outdooru a na internetu. Pro televizi jsou připraveny tři verze spotů v různých stopážích. Součástí kampaně je také soutěž o ceny v celkové hodnotě téměř 600 000 Kč. Soutěžit mohou rodiny, které do konce září přímo v pobočce České spořitelny nebo přes nový portál www.rodinanasbavi.cz vloží obrázek společného zážitku, který by si přály zažít. Na portále naleznou rodiče rovněž inspiraci na trávení volného času se svými dětmi.

Na kampani se bude podílet také bejbypunková skupina Kašpárek v rohlíku. Bližší informace o spolupráci zveřejní Česká spořitelna spolu s představiteli skupiny na tiskové konferenci 7. září v rámci festivalu Kefír. Jak však uvedl marketingový ředitel ČS Josef Havelka pro sobotní MF Dnes, bude se jednat o jmenování Kašpárka prezidentem pro rodinnou zábavu. Toho hledá společnost již od minulého týdne prostřednictvím inzerátů na pracovních portálech.

Souběžně s kampaní „Rodina nás baví“ spustila Česká spořitelna kampaň zaměřující se na mladé, která staví na interaktivní hře na YouTube.

Kreativně se na kampani podílela agentura Young & Rubicam.

Změna konceptu přichází po dubnových personálních změnách v marketingu společnosti, kdy na pozici marketingového ředitele vystřídal Josef Havelka Daniela Šturma.

Aktualizováno: oproti původnímu stavu doplněno o reklamní spoty.

-kch-