Komunikaci Sazky vede od 1. srpna Václav Friedmann

čtvrtek, 01. srpna 2013, 15:40 Aktuality MediaGuru

Na pozici ředitele externí a interní komunikace společnosti Sazka od 1. srpna působí Václav Friedmann. Bude odpovědný za veškerou korporátní a produktovou komunikaci společnosti.

„Václav Friedmann je další personální posilou v nově budovaném týmu managementu. Ze své pozice bude mít za úkol komunikovat veškeré produkty, služby a novinky, se kterými Sazka postupně plánuje vstupovat na trh, stejně jako sponzoringové aktivity firmy. Chceme nejen aktivně komunikovat, ale mnohem více využívat nových komunikačních nástrojů zaměřených na cílovou skupinu lidí ve věku 18–35 let,“ říká k personální změně generální ředitel Sazky Robert Chvátal. Nový ředitel externí a interní komunikace Sazky chce podle svých slov využít v komunikaci nová média, sociální sítě a vytvořit také vlastní komunikační kanály.

Václav Friedmann

Václav Friedmann přichází do Sazky z pozice ředitele agentury Genius Media, která se specializuje na internetovou komunikaci. V prostředí médií se pohybuje více než 15 let. Pět let působil mimo jiné také jako redaktor a vedoucí vydání v České televizi, předtím byl regionálním zpravodajem TV Prima.

-kch-