ŠkoFIN zacílí na malé a střední firmy guerillou

čtvrtek, 26. září 2013, 10:17 Aktuality MediaGuru

Společnost ŠkoFIN cílí od října novou kampaní na segment malých a středních firem, kde vidí velký potenciál pro růst v oblasti operativního leasingu. Klíčovým sdělením kampaně je „Více pohodlí pro Vaši firmu“.

„Kampaň je primárně cílena na segment malých a středních firem s cílem zvýšit naši brand awareness a přivést nové zákazníky. V mixu využijeme klasická média doplněné o malou guerillu,“ vysvětluje vedoucí marketingu a produktu ve ŠkoFINu Lukáš Cankař a upřesňuje, že se bude jednat zejména o tisk, online a v umírněné podobě i outdoor. Připravené je také cílené oslovení formou personalizovaného direct mailu a cílených MMS.

„Dále bude součástí kampaně, v její druhé polovině, zvýhodněná akční nabídka určená pro omezený počet vozů,“ dodává Lukáš Cankař.

Vizuál  tiskové inzerce

S kampaní dochází ke změně názvu „ŠkoFIN Fleet Services“ na „ŠkoFIN Správa vozového parku“, kterou se chce společnost ještě více přiblížit svým zákazníkům. Kampaň podpoří dealerskou síť koncernu Volkswagen, a společnosti Škoda Auto a Porsche ČR.

Kreativní koncept kampaně pochází z agentury McCann Momentum.

-kch-