Atmedia upraví cenu o 2%, má nový balíček smart

úterý, 29. října 2013, 17:38 Aktuality, Reklama, TV MediaGuru

Mediální zastupitelství Atmedia přistoupilo pro rok 2014 k mírnému zvýšení ceny, které představuje celkový nárůst průměrné ceníkové ceny napříč balíčky o 2 %. Zároveň pro příští rok přichází s novým balíčkem atsmart, který kombinuje různé druhy televizní reklamní komunikace (TV spot, sponzoring, speciální projekty) a nabízí zásah na 36 stanicích Atmedia za „výhodnějších cenových podmínek“.

Za poslední rok se portfolio Atmedia rozšířilo o dalších 11 stanic, z kterých je devět volně šířených prostřednictvím DVB-T. Zadavatel reklamní kampaně tak může v balíčku atmax zasáhnout až 6 miliónů českých diváků.

V případě potřeby přesnějšího cílení je možné i nadále využívat demografických balíčků atadults, atmen, atwomen, které Atmedia prodává na cílovou skupinu 15-54 let. Možnost vlastního výběru stanic a jejích diváků je k dispozici pomocí balíčku atchoice, ve kterém si zadavatel sám navolí stanice, na kterých chce svou kampaň odvysílat. Pro zadavatele se starší cílovou skupinou diváků má Atmedia ve své nabídce televizi Šlágr TV, s prodejem na cílovou skupinu diváků ve věku 15+. Zadavatelé cílící na dětské diváky a jejich rodiče mají stále k dispozici balíček atkids s prodejní cílovou skupinou 4-12 let.

-mav-